Ponuka

Ponúkame teoretický a praktický výcvik žiadateľov o vodičské oprávnenie skupiny B. Kladieme dôraz na kvalitnú teoretickú prípravu a žiadateľom poskytujeme všetky potrebné pomôcky a skúšobné testy. Praktickú časť výcviku uchádzači absolvujú v jazdách na trenažéri a následne v bežnej cestnej premávke počas celého dňa. Po vzájomnej dohode Vám vieme navrhnúť individuálny program Vášho vzdelávania k získaniu vodičského oprávnenia.

Prostredníctvom zmluvných partnerov zabezpečujeme kurzy prvej pomoci. Poskytujeme tiež kondičné jazdy pre záujemcov a zdokonalenie zručností vedenia motorových vozidiel. Pre tých, ktorí majú internetové pripojenie, ponúkame v sekcii "Online testy" možnosť vyskúšať si skúšobné testy podobne ako pri záverečných skúškach aj s ich bodovým ohodnotením v reálnom čase.
OTVORENIE NOVÉHO KURZU 20.11.2018 o 16:00 hod.
Dňa 20.11.2018 o 16:00 hodine a následne 20.11.2018 bude zahájenie nového výcvikového kurzu na získanie vodičského oprávnenia skupiny "B". Zápis do nového kurzu môžete vykonať osobne po telefonickej dohode na telefónnom čísle 0907 466 886, alebo priamo na tejto stránke prostredníctvom formulára, ktorý je potrebné vyplniť a odoslať. Na e-mail uvedený vo formulári Vám bude zaslaná potvrdzujúca správa o registrácii medzi uchádzačov v uvedenom kurze. Cena kurzu je 550 €

Prihláška do kurzu